12. den z 21

9. dubna 2009 v 19:26 | BeeFree |  Tak žiju
Přemýšlím, proč vlastně pořád počítám těch 21 dní, když už jsem všechny podmínky porušila. Mega hříchy, váha už taky leží opět pod postelí, ty dny hladovky taky nebyly v plánu. Hem. Ale budu je počítat i dál. Na konci doufám bude aspoň jedno kilo ustáleně dole. Kdyby se tam na mě usmívalo 55 jako normální váha (ne že si stoupnu po velké a hladová na váhu), bylo by to fajn.

Včerejšek? Dnešek? Od 4 hodin od včerejška do 7 do rána jsem nic nejedla a jenom pařila a bavila se. Byl to mega večer. Repete pls!! Achhhh.

Spát jsem šla v sedum ráno, vstávala jsem ve 12. Snídala jsem ještě před tím, než jsem šla spát xD.

Ale to dnešní jídlo, fujky, fujky. Mazanec, marmeláda, smetanovej jogurt, oplatky...to není ale vše a už takhle je to hrozné. :(

Ale dcl pohyb dnes. 45 minut chůze, potom jsem šla na 10 minut běhat (začínám, berte ohledy), spocená jsem byla jak cyp, posilko.

Zítra jedem s holkama na kolo. Nějakých 40 kiláků. Ale asi dám odlehčený jídelníček. Vstanu nějak v 11, dám si vařený kveták s kečupem a vajíčkem (mozeček se tomu říká), a pak vyjedeme na to kolo, tam bude asi 3decová kofola (nebudu trhat partu). No a doufám, že to bude fajn den. Nic jiného už asi jíst nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama