Únor 2009

28/02/09

27. února 2009 v 15:27 | BeeFree
Večerejšek jsem zase projela. No jo. Jedla jsem granko atd, ale samý takový lehký věci do žaludku, takže se to nijak extra na váze neprojevilo, ale přesto-měl to být hubnoucí den!!
Ale pochlubím se-asi 1 a půl hodiny jsem cvičila! To je fajn. Už třetí den za sebou. Přemýšlím, že si udělám do PC nějakou tabulku a tam budu psát kolik cvičím každý den, abych suma sumárum viděla, jakou mám vlastně pohybou aktivitu. To je fajn! xD
Dneska mi držte palce. Udělala jsem si na ruce dva křížky. Jako fixou!! (Abyste si nemyslely, že žiletkou.) Jeden je modrý, ten je, že dnes nebudu jíst nic těžkého do žaludku ani se přejídat. Druhý, oranžový, jsem si udělala, když jsem zjistila, že mamka peče hraběnčin koláč. Bože, bude to těžké, ale já to prostě musím zvládnout!!

Snídaně: 2 "polystyreny", rajče 80+40kcal
Oběd: domácí oběd asi 800kcalminimálněx/
Po obědě: 1 polystyren 40kcal
Svačina: jogurt bílý 60kcal
Večeře: půl balení tvarohu bez tuku ochucený light sirupem a sladidlem 90kcal
Večeře2: jogurt bílý 80kcal

Hříchy: půl deci mléka do kafe a jeden polystyren navíc nic hroznýho

DOHROMADY KCAL: 1190+55=1245

Pohyb: 40 minut posilka

A víte co? Měga se těším až bude pěkně. Budu chodit ven, to zaprvé!! Potom chci začít jezdit na kole! A chodit na procházky. A taky ... loni v září nám umřela Lassinka, náš pes. A moc mi chybí. Naši mi slíbili na jaře nového. A s ním budu chodit ven jako s Lassi, i víc!! A to je dobře!! Bude to moje zlatíčko, konečně zas budu moct někomu brečet do kožíšku. Lasinka vždycky uměla naslouchat a když jsem ji obejmula, položila mi čumák na rameno a držela. <3

27/02/09

26. února 2009 v 22:04 | BeeFree |  Tak žiju
Prostě - tohle dodržím. Není to žádný striktní jídelníček!! Hodně toho bude dcl ...

Snídaně: 1 "polystyren", rajče 40+40kcal
Svačina: jogurt bílý, plátek žitného chleba 80+90kcal
Oběd: 5 sojových plátků+kečup+kari+pórek max. 200kcal
Svačina: polystyren potřený medem 40+25kcal
Večeře: 1 balení tvarohu bez tuku 175kcal (už neplatí, koukněte dolů)
Večeře2: jogurt bílý 80kcal (už neplatí, koukněte dolů)

Hříchy: 1 kostka cukru 25kcal

DOHROMADY KCAL: 715 (už neplatí, koukněte dolů)

Pohyb: minimálně hodina posilování

AKTUALIZACE 15:00 - takže zatím se to docela dá, držím všecko, jenom kostka cukru no - nic hroznýho. Lepší než si jít koupit tyčinku do automatu. Za chvíli bych měla jít cvičit. Pak véča. Pak druhá véča. Držte palce!!!

AKTUALIZACE 15:20: - piča století fakt!! sežrala jsem hafo marmelády cca za 250kcal, tzn. že snižuji večeři na polovinu a žádná druhá večeře - jsem fakt piča. Takže:

715+250-90-80=795!!

26/02/09

26. února 2009 v 16:31 | BeeFree |  Tak žiju
Achjo, zas to jebu. Jsem fakt děsná. Snad to neposeru ještě víc. Ani by mi to jídlo nevadilo, kdyby to nebylo samo sladký, takhle se CELULITIDY nikdy nezbavím, nikdy .. ani do léta, níkdy :(. Hroší kůže jsem!!
Asi začnu s většíma svačinama na dopoledne ... protože potom si jdu něco koupit do automatu ve škole, kde nejmíň kalorií má MILKYway a to 175, což je vždy dost vybočení z naplánovaného jídeláku ... a pak to dopadne jako dnes. Seru na všechno, jdu si koupit další ... přijdu domů, zas lup něco do sebe. Děs! Takže - větší svačiny, snad bude líp!!

25/02/09

25. února 2009 v 16:47 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: 1 grahamový rohlík, větší rajče 150+40kcal


Svačina:milkyway minute 175kcal


Milky Way Minute Jogurt a müsli
Oběd: buchtičky s krémem 930kcal (podle e-kalkulačky)

Klikněte pro zvětšení obrázku - odkaz otevírá nové okno

Večeře: 250g odtuč. tvarohu 175kcal
Hříchy: prosím ne!! :O

DOHROMADY KCAL: 1470 (hrůza!)


Pohyb: 3/4 hodiny ve vodě ( i když jsem třeba kecala s holkama tak jsem u toho hýbala nohama atd.) a chtěla bych si zaposilovat ale nevím .P

24/02/09

23. února 2009 v 20:04 | BeeFree |  Tak žiju
Bože, jsem tak nenažraná. Je mi fakt mizerně. Palačinky nikdy už!! :( Chjo!!

Tak, a tento jídelníček dodržím!! Protože chci něčeho dosáhnout!! Viz. pod záhlavím. Zbývá cca 2,5 kila, to je přece málo, já to dokážu!! Cca za 14 dní bych chtěla být v cíli. A potom - udržovat, zpevňovat, jíst hodně bílkovin ... a být šťastná!!! Zítra tento jídelníček bude takový protože nejsem lůzr!" A chi být do léta thin!! A jo a jo a jo!!

Bože nechci vidět váhu zítra. Néééé! :(

:(

Snídaně: 1 plátek žitného chleba, trocha peking zelí 90+...kcal
Svačina: pekingské zelí (hafo) 60kcal
Oběd: fakt trochu čočky, jedno vejce, 1 okurka, 1/2plátku chleba odhadem 500kcal
Svačina: kiwi 30kcal
Večeře: jogurt bílý (obvykle už o půl osmé nemám ani hlad ani chuť ... jakože chuť by byla ale to jsou ty jiné chutě) 80kcal

Hříchy: prosím ne!! :O

DOHROMADY KCAL: 760

Pohyb: hodina hip hopu (takovej lehkej pohyb, určitě toho moc nespálím)

23/02/09

23. února 2009 v 16:20 | BeeFree |  Tak žiju
Už skoro 14 dní ani jeden povedený den! To je k pláči!! A matka musí udělat palačinky...

22/02/09

22. února 2009 v 9:37 | BeeFree |  Tak žiju
Tento článek zavání sobeckostí ...:P

Jsem šťastná když:
1) Si pořídím něco na sebe.
2) Výjde mi písemka bez učení/s učením.

3) Moje váha klesá.
4) Nemám jebáky.
5) Můžu jít pařit a pařba se podaří.
6) Mám dost peněz.

7) Mě moje vlasy poslouchají.
8) Mám vysmátou náladu.
9) Týden utíká rychle a přesto všechno stíhám.
10) Rozumím si s našima.
11) Mi někdo dá najevo, že mě má rád/váží si mě.

... první dva body jsou časté.
... body tři až šest jsou momentálně "!docela!" časté, ovšem očekávám, že se brzy přesunou směrem dolů.
... posledních pět bodů není častých.


... dneska kcal nepočítám, budu se učit a měla bych posilovat!! Jinak 56 kg se jeví na váze, uaa!

21/02/09

21. února 2009 v 17:53 | BeeFree |  Tak žiju
Tak sem včera totálně zapařila. I <3 DNB! Nejvěčí kalba.


Kdo odolal masopustním koblihám s úžasnou marmeládovou náplní a cukrovou čepicí na sobě? Já ne! :I

20/02/09

20. února 2009 v 15:41 | BeeFree |  Tak žiju
Lidi, už jsem v pohodě, ještě si všecky kecy vyslechnu než 17:15 opustím dům směr "pařba", ale snad to přežiju. Tak ráda bych byla drzá a zároveň říkala, co si myslím, když do mě bude matka zase hustit, ať si dávám bacha na blablabla ... bla bla bla!, ale já musím byt zticha, už mi to dovolila, nemůžu si to pohnojit. Jsem docela cholerik, takže je to pro mě dost těžký, ale vím, co smím ... Tak mi držte palce. Slibuju, že si dám max dvě tři baňky nečeho sladkýho a zbytek noci budu na energeťákách. Jak ráda bych si dala víc, ale nebudu riskovat. Fakt ne!

Jinak - mám se fajn. Ale nechci to zakřiknout!!

Jídelníček dnes? Hrozný. Žádné pořádné jídlo. A kdoví, co ještě požeru. Ale počítala jsem si kcal a v tomdle to zatím jde. Až na to, že samé sachry. Tak jsem si teď dala vaničku tvarohu. Přece nechci být kost a kůže. Fuj!

Thinspo:


Do piče

18. února 2009 v 18:36 | BeeFree |  Tak žiju
Achjo, to dnešní cvíčo neplatí ( to s CF a VK), páč prostě ... všecko je v piči. Brečím. Nemám náladu. Chtěla jsem jít cvičit, ale pak jsem si vzpomněla, že se chci zeptat našich, jestli můžu jít v pátek spát ke kámošce a na jednu pařbu. Mama se dívala na Pod pokličkou, tak jsem musela čekat až to skonší abych ju "nerušila". Pak jsem se teda zeptala. Vůbec mi to neche dovolit. Fur tmi přehazuje že budu někde šnupat a brát drogy a já nevm co. Ta piča mi nevěří, dyt si mě sama vychovala, tak snad at ví. Nikdy jsme spolu otevřeně o drogách ani ničím jiným nemluvily. Kdyby nebylo školy atd tak ani nevím co to je ani co to způasobuje ani nic. Ani jak ti lidi dopadnou avšecko. já fakt nemám o nic takvýho zájem ale ona si mylsí nevím co. hraje si na chytrou a přitom nikdy si se mnou nesedla a nevysvětlila mi co to je ani ň prostě. a nejhorší je že s i se mnou nikdy nesedne ani jenom tak, prostě uplně děsná matka v životě mi neřekla mám tě ráda fakt ne ani jsme se nikdy nemazlili spolu cosi pomatuju ani jí neříkám maminko nikdy v životě a a když sem byla malá ta všecko co jsem jí třeba vyrobila takový ty neumělky prostě si toho nevážila ani nedovdla hrát že se jí třeba přání ke dni matek líbí a za měsíc bylo v koši. ani hrát prostě abych měla radost jak to dělají jiní. umí jenom řvat. a za všecko co pro mě udělá (dovlí mi koupit nějaký hadry většinou) chce "odměny" člověk pak nemuže nic proti ní říct. a ona může všecko.
pak sem se musela jít podívat na net kdy bych jela jakým busem a kdy zpět. pak jsme už chtěla jít cvičiti jenže do obýváku k dvdvčku a ona se tam chtěla dívat na Ulici a prej kdy z tama odejdeš jakdyby tonem "no za deset minut tu chci být" a já na ni no mohla bys ses dnes dívat v kuchyni? a pak cosi řekla ža od počítače k televizi přitom na pc jsem se divala na ty vlaky a na tevzi jsem chtěla cvičit a nemuže říkat že se neučím dyt mám uplně mega dobrý výzo a to jsem na nové škole ale já jsem to prostě sbalila že jdu cvičit k pc (mrtě malá místnost nedá se tu hnout ale co už, kde si to dvd mám asi pustit v pokoji nemám nic) a ona velice že prošč odcházím přitom předtím mi dávala najevo at vypadnu. pak už cosi sme si řekli ja už nevím a třískla dveřma a cosi řvala di piče nemám na nic náladu tady se nedá cvičit ani nic :((((((((( doufám že na tu pařbu pojedu páč nejde mi ani o tu pařbu ale jedou tam všecky kámošky a pak o tom si budou povídat ještě půl století a já zas nic to užje několíkátá kde já jsem nebyla už bych chtěla s nima něco zažít ony si našly nové společné známé a já je neznám a musím jenom mlčet :(( nevim ocogo a ony se furt smějou :((((((((((

18/02/09 II.

18. února 2009 v 15:42 | BeeFree |  Tak žiju
Takže, zatím se daří!! To, že mi mírně stoupla váha, mě pohání v tom vydržet. Dnes nesmí být nic navíc. Leda pohyb :P.

Takže (už jsem ho tu jednou psala, ale to byl jen plán):
Snídaně: 1 plátek celozrnného slunečnicového chleba+17g od. tav. sýr+rajče 110+30+40kcal
Svačina: plátek toho chleba ještě potřený tav. s., půl sušenky Bebe od kams 110+cca25kcal
Oběd: 2 buchty ve školní jídelně - cca 350kcal
Večeře: cottage celý 160kcal

Hříchy: prosím ne!! :O

DOHROMADY KCAL: 825 (dá se!!)

Pohyb: no - asi 30 minut plavání a cachtání v bazénu (co jsem počítala, tak čistých 14 délek a 6 šířek v kuse+to cachtání),

18/02/09

17. února 2009 v 21:00 | BeeFree |  Tak žiju
Ahojky, vůbec, ale vůbec se mi nedaří! Myslím po stránce jídla. Achjo, štve mě to a pořádně!
Doufám, že tento jídelníček na zítra dodržím! Mám na to!!

Snídaně: 1 plátek celozrnného slunečnicového chleba+17g od. tav. sýr+rajče 110+30+40kcal
Svačina: plátek toho chleba ještě potřený tav. s. 110kcal
Oběd: hm, buchty ve škole, max 3! :/ snad nepodlehnu :( 500kcal
Večeře: cottage celý 160kcal

Hříchy: prosím ne!!

DOHROMADY KCAL: 950 (příliš!!)

Pohyb: taká light hodina plavání

16/02/09

15. února 2009 v 20:38 | BeeFree |  Tak žiju
Blbéé, ... prožraný víkend se podepsal. Jak já jsem si včera slavnostně dala nový Wtracker, že mám 56, há, vůbec! Ale nechám to tam.

Snídaně: 1 plátek celozrnného slunečnicového chleba+17g od. tav. sýr+velká paprika 110+30+60kcal
Svačina: plátek toho chleba ještě potřený tav. s. 110kcal
Oběd: ve škole nemám přihlášený oběd, takže bude kefírové mléko půl litru 200kcal
Večeře: 3 plátky sojového masa, kečup, rajče 60+55+35kcal

Hříchy: Deli 200kcal (od kámošky, musela jsem, měla by kecy, že hladovím, ale je fakt, že i chtěla, bylo to brzo ráno)

DOHROMADY KCAL: 860

Pohyb: hodina cvičení s V. Krejčířem


DVD - Do kondice s Vaškem Krejčíkem - galerie obrázků

15/02/09

15. února 2009 v 13:36 | BeeFree |  Tak žiju
Holčiny, já jsem po moc moc dlouhé době opět HAPPY! Konečně se mi daří. K-O-N-E-Č-N-Ě!

Včerejší večer byl nejvíc luxusní. Bylo tak půl sedmé. Ležela jsem na posteli, ěla jsem břicho jak balón a bylo mi trošku šoufl. Právě jsem dojedla donut a počítala, kolik jsem toho zase sežrala za celý den. Připravovala jsem se na cvičení. A v tom mi pípne mobil. Na poslední chvíli jsem se od děcek dozvěděla, že na tu pařbu jdeme. Takže jsem se honem musela připravit a letět na vlak.
A večer se vyvedl uplně nejvíc. Nakonec jsem byla ráda, že jsem byla najezená, páč už před půlnocí mě trápil trošku hlad, ale dalo se to přežít. Celej večer jsem tančila a užívala si. Byla mega chláma. Seznámila jsem se s jedním nice klukem. Pořád jsme spolu tančili a líbali se. Nakonec si na mě vzal číslo, ale ještě nenapsal. Tak nevím. Ale i kdyby se neozval, tak mi to neva. Nebo spíš jsem zvyklá. Prostě si rád užívá a já ostatně taky. Ovšem poslední dobou přemýšlím, že bych i do něčeho víc klidně šla. Tak uvidíme.
Dneska mám jídelníček opět děsný. Ráno jsme měla strašný hlad po té noci, tak sem zblajzla, co se dalo. Potom oběd od mamky (víme). Takže je toho dost. Ale večer si zacvičím podle DVD, tentokrát podle Vaška Krejčíře. Na Cindy sice nemá ... ale pohyb je třeba. I když, spala jsem jen čtyři hodiny a jsem docela unavená. Ale já to dám. A ještě se musím mega učit. Chci nečeho dosáhnout a proto musím něco obětovat. ;)

14/02/09

14. února 2009 v 15:41 | BeeFree |  Tak žiju
Achjo, už to fakt přeháním. Dneska jsem taky rozežraná. Musím udělat STOP!

Dozvěděla jsem se, že ta akce na večer se ruší, tak jsem šla a ... papala jsem. Ale už stop. Nevím, co budu do večera jíst, ale asi si už dám jen bílý jogurt a zacvičím si. Ale jistá si sama sebou rozhodně nejsem. Mamka upekla famous koláč. A on tam leží!! Ach bože. Musím odolat. Půjdu psát mega úkol z matiky a pak, až brácha s tou svojí odejdou, půjdu cvičit. Večer se obědnám na spinning na zítra ... a budu doufat v lepší zítřky!!

13/02/09

13. února 2009 v 20:36 | BeeFree |  Tak žiju
Tak jsem se zase jako každý pátek rozežrala. Ale nevadí. Zítra poctivost a večer díza. Už jsem tak dlouho nikde nebyla. Uaa!

Rozhodně bych teď do sebe nenatlačila projímadlo, tak jako bych to udělala dřív!! Konečně mám rozum. A my vlastně ani doma nemáme žádný ten Gutalax!! Taky dobře!!

12/02/09

12. února 2009 v 15:33 | BeeFree |  Tak žiju
Tak vám něco povím. Dneska jsem zkoušela nějaké kalhoty, co jsem nenosila, páč jsem se v nich moc necítila od té doby, co jsem přibrala na 59. Teď mi jsou akorát. A je to strašně fajn. Váha ráno ukázala 56kg, což je fakt skvělý. Ještě dvě kilča a pak začnu s udržováním. A budu hodně makat na svalech. Ale ještě se rozhodnu podle toho, jak budu vypadat. Protože mi zhublo břicho, ale nic dalšího!! Chtěla bych zadek, bedra a stehna - i kvůli celulitidě na nich.

Snídaně: 2 plátky žit. chleba+17g od. tav. sýr, 1/4 p. zelí 180+30kcal Svačina: 1/4 peking. zelí 35kcal
Svačina2: milkyway minute cereální 175kcal
Oběd: sojové maso s pekingským zelím, kečupem, kari ... cca 190kcal
Večeře: čokoládová pěna (2 porce), bílý jogurt 130+80kcal

Hříchy: trošku ořechů, ale to nepočítám. Sere mě zas ta tyčinka MW, jsem na ní zavislá :/.

DOHROMADY KCAL (kj): 820 (3444)

Pohyb: určitě minimálně půl hoďky posilko (teda jakože doufám!! musím začít pořádně zpevňovat!!)

11/02/09

11. února 2009 v 17:37 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: 2 plátky žit. chleba+17g od. tav. sýr 180+30kcal
Svačina: plátek žit. chleba 90kcal
Svačina2: milkyway minute cereální 175kcal
Oběd: rýžová kaše - sladké, ale výborné!! :/ asi více než 700kcal
Večeře: celý tvaroh, 17g o.t. sýr 175+30kcal

Hříchy: no ta tyčinka MW a oběd ... ale nějak mě netíží svědomí ... ale jo trochu jo :/

DOHROMADY KCAL: 1380

Pohyb: 1h plavání (necelá ale no, takový přerušovaný)

Hmmm... jestli už mám rozjetý metabolismus, tak dobré, ale jestli ne, tak špatné ... já nevím, jak poznat, že si už můžu dopřát víc. :/ Jakože nepřibírám, ale nehubnu. Takže z toho vyplývá, že toto je asi tak udržovací jídelníček, že?

09/02/09

9. února 2009 v 16:03 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: plátek tm. toast. chleba+10g ramy 90+60kcal
Svačina: půl hlávky pek. zelí 40kcal
Oběd: hrůza - smažák, tatarka, brambory na oleji - minimálně 800kcal
Svačina: musli tyč 100kcal
Večeře: 1 bílý jogurt a pekingské zelí=salát 95
a navíc ještě kefír 200kcal!! :/

Hříchy: děsný ten oběd! a kefír!

DOHROMADY KCAL: 1385

Pohyb: 40 minut fitness s Cindy Crawford.

No co už. Ten oběd ... polepším se. Ale bylo to dobrý, to se musí nechat. Achjo.

07/02/09

7. února 2009 v 13:26 | BeeFree |  Tak žiju
Včerejšek se vůbec nepodařil. Začlo to už dopoledne. Něměla jsem obědnnaý oběd, tak jsem si vzala větší svačinu, protože domů se dostávám až ve tři hodiny. Snídaně rama, 2 plátky žit. chleba, velká paprika. A potom jsem na svačinu snědla všechno to jídlo co mi mělo vydržet až do 3. 2 kaiserky, jogurt. Na to jsem si kolem 12 koupila twix topix. Po škole jsem jak v tranzu šla do obchodu a do košíku si dala menší čokoládu, twixku a sušenky. A to všechno jsem snědla. Jenže to není vůbec konec! Odpoledne jsem s kámoškou napůlky snědla balík popcornu a menší pizzu. A večer ještě smetanovej jogurt a horalku. A jéjé!!

Dnešek už je střímější. Ale i když jsme měli na oběd rybu a zeleninovou polévku, je to děs. Mamka dává do všecho strašně moc tuku. Ryba, sice ne v trojobalu ale obalená v mouce a koření se koupe v oleji a ona říká: Jez, vždyť to je ryba!! To můžeš! A polívka je se zásmažkou. Do bramborové kaše dává máslo s polotučný mlíko. A tisíckrát jí budu vysvětlovat, že takhle ne!! A salát z pekingskýho zelí je zase osolenej tunou soli. A já to musím jíst. Všechno to jídlo by se dalo udělat úplně jinak! :/ Ale jí to už něvysvětlím, to se nedá! Kurva!