Leden 2009

30/01/09

30. ledna 2009 v 14:51 | BeeFree |  Tak žiju
Ahojky !!
Tak jsem zpátky. Dieta nevyšla!! Docela mě to mrzí, ale nepřibrala jsem a příjde mi, že mám nějak podivně plošší břicho, což je fajn, jinak nic moc nepozoruji, třeba svaly nebo tak. Jedla jsem docela dost sladkýho, furt někdo něco nabízel atd., ale bylo dost pohybu, a když jsem teda nepřibrala, tak i to je úspěch. Ovšem doufám, že si to dneska, když už jsem doma, nepokazím. Bojím se!! Už jsem měla (krom velké snídaně na hotelu) doma dcl velký oběd a oplatek, ale to by se ještě furt dalo, doufám, že to nepřeženu!! :( Znám se!!
Zítra se těším, až stoupnu na váhu a uvidím jasný číslo, páč dnes jsem se vážila až po té snídani, prostě někdy v poledne, jak jsem přijela.
Dalším strašákem je zítřejší rodinná oslava mých narozek. Bojíííím!! Vůbec nevím, jak si vtlouct do hlavy NEJEZ TO!. To zas bude přežíračka. Achjo!!
No a od neděle by měl začít zase starý režim. Což je fajn, ale do školy s vůbec netěším!!
Jisté je, že prostě 3-4 kila musím dát do léta dolů, když jsem koukala na některé fotky, třeba když sedím, jak jsem rozteklá, nelíbilo se mi to. Necítím se takhle dobře!! A nemůžu si užívat života, když to tak je!!
No, nebudu vás tu zatěžovat, mějte se a držte se!!

24/01/09

24. ledna 2009 v 10:53 | BeeFree |  Tak žiju
Ahojky všichni,
zítra jedu na ten lyžák, dneska toho mám teda hodně. Chci se vámi rozloučit. Držte mi pls palce, ať na tom lyžáku fakt něco shodím a není to jedna velká přežíračka, jako minulý rok, ale jedu s úplně jinýma lidma, takže to tak snad nedopadne.
Dneska jídelníček psát nebudu, ale bude spíš lehčí. Následující týden už bude můj jídelníček řízen plnou penzí hotelu Po***k v Beskydech. Ale i mnou, a to u množství! Včerejší úlet se naštěstí neprojevil, ale snad se zas dlouho nebude opakovat, nechci si takhle ničit tělo, zažívání, metabolismus, postavu!!
Už se tady asi neukážu. Přijíždím v pátek. Tak se držte, budu na vás myslet! Pa!

23/01/09

23. ledna 2009 v 21:20 | BeeFree |  Tak žiju
Dnešek úplná hrůza. Přežíračka. A to sem ráno měla nejnižší váhu za poslední 3 roky!! Nekecám! Ale já si to samozdřejmě musím hned pokazit, že ano!! Ale neva. Nějak mě nesouží výčitky, sakreš, čím to? No ale takto dopadá, když si to nenaplánuju!!!
Ale zítra bude takovej odlehčovací den a potom už je ten lyžák!! Ááájááá jupí jupí jé! :D Počítám, že tam to bude OK. S jednou kámoškou jsme se doholy, že tam něco shubnem a budeme se hlídat. No, uvidíme, zas se tam bude asik chlastat, takže nwm. :D Ale pohybu bude moc.
No jinak mám ty nové kalhoty, zn. Stradivarius, je to z outletu, takže za zlomek původní ceny. Jou nice, dole uplně úzký, nakrčený, nahoře taky nakrčený, takový šedivý. Proste ua!

22/01/09

22. ledna 2009 v 18:35 | BeeFree |  Tak žiju

Snídaně: 1 plátek toastového tm. chleba, rajče, 1 trojúhlníček tav. sýra 75+30+30kcal
Svačina: 1 jogurt ovocný odtuč., 1ks větší zelené papriky 70+45kcal
Oběd: rizoto ve šk. jídelně 1/2 porce 500kcal
Svačina: 90g tuňáka 90kcal TIP!
Večeře: 1/2 tvarohu 90kcal

Hříchy: ... mmm, snad kolonka zůstane nevyplněná!!

DOHROMADY KCAL: 930

Pohyb: shopping

Včerejšek se povedl, joo a váha klesla. A k tomu mi kámoška povídala, jak se včera přežrala, a já mohla říct: Já ne! :)) A dneska sem zkysla kvůli nefunkčním hodinám na radnici dýl ve městě, ujel mi vlak no!! A měla jsem trochu hlad, ale nic jsem si nekoupila. Normálně bych si už běžela koupit, např. mrkvový šáteček s povidlama nebo čokokoblihu *vůbec neslintám*. Ale teď ne! Super!
A taky jsem si vyhlídla jedny kalhoty. Jsou pěkný, ale trošku mi z nich přetíkaj boky (nejsu v nich ale napresovaná!). Ale mám s tím často problém u gatí, tohle je ještě v poho, takže si je zítra jdu koupit!! Jou!! A taky nový pouzdro na mobil s My melody. To už teda mám. A pak drogerku a kosmetiku na lyžák. Strašně se těšíím!!

21/01/09

21. ledna 2009 v 16:16 | BeeFree |  Tak žiju
Dneska toho mám hodně na srdci. :D
Včerejšek večer = děs! Už pátým dnem večerní přežíračka. Bože!! A taky že jo, půl kila je tam!! A proto doufám, že dnešek se podaří. Myslím, že teď, v 16.07 k tomu mám našlápnuto fajně. pokud održím dnešní jídelák a nebude nic navíc, jsem maximálně spokojena.

Dneska jsem nebyla ve škole. Jela jsem do Brna koupit si nový mobil. Tak dlouho jsem čekala na tento okamžik. Už jednou nastal, o velkých prázdninách jsem HO měla, ale asi po 14 dnech mi ho ukradli. Strašně mě to trápilo. Můj 4 roky starý SET230 pomalu kolabuje. A teď jsem si našetřila na nový!! Jo!! Konečně!! I když, možná jsem si měla koupit ten, co mi ho ukradli - fialový SEk550i. Byl nádherný. Kokinko moje ... :°( Kde jenom teď je? Která KURVA ho svírá v ruce!!! A nedala na něj ani haléř!!! A já na něj tak dlouho šetřila!!! KURVA!!!!!!!!

Nokia_7210_Supernova_02_lowres
Jinak nákupy - no jako slevy nic moc. Kalhoty jsem žádné nekoupila ba ani nezkoušela. Takže mi nijak nekleslo seběvědomí, ehm. Musím dát dolů ty dvě kila a už si nějaký fakt koupím. Mám jen dvoje ucházející!!

Na oběd v restauraci si nic jiného než šopák dát nešlo, vždycky když jdeme, tak si hi dávám. Je tam ten sejrt, takže bílkoviny v tom nějaký jsoum no. Mňamka. Do kabelky na dopo. sváču jsem si zabalila suchary. Aby mi nelenivěl metabolismus.

Teď teda ten JÍDELNÍČEK:

Snídaně: 1 plátek toastového tm. chleba, rajče, 1 trojúhlníček tav. sýra 75+30+30kcal
Svačina: 4 křehké plátky 100kcal
Oběd: šopský salát 250kcal
Svačina: 90g tuňáka 90kcal TIP!
Večeře: 1/2 tvarohu 90kcal

Hříchy: ... mmm, snad kolonka zůstane nevyplněná!!

DOHROMADY KCAL: 665

Pohyb: nákupy - na nohách asi 3 hodiny! Seděla jsem tak 5 minut. Ale už se uzdravuji, pohyb bude co nevidět i jiný. Teda vlastně na lyžáku no.

Hodnocení: Zatím NAVÝSOST SPOKOJENÁ!

20/01/09

20. ledna 2009 v 16:20 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: 1 plátek toastového tm. chleba, rajče, 1 trojúhlníček tav. sýra 75+30+30kcal
Svačina: jogurt odtučený ovocný, 70kcal
Oběd: já nevím, co to bylo, ale asi "treska s brokolicí a sýrem (bohužel smažený), br. kaše, salátek - 500kcal (asi víc, ale nevím nakolik to odhadnout :/)
Svačina: kakao :( 200kcal
Večeře: cottage 175kcal

Hříchy: to kakao a větrové Halls - na bolavý krk, po celý den jsem cucala, bohužel jsou s cukrem - 115kcal

DOHROMADY KCAL: 1200 :(

Pohyb::(

Hodnocení: Nejsem vůbec spokojená!!!! Nějak se do toho nemůžu dostat. Není to extrémní hrůza a vím, kde je chyba - halls a kakao - ale i tak mě to sere!! Achjo. Zítřek bude lepší. Slibuju!


19/01/09

19. ledna 2009 v 16:41 | BeeFree |  Tak žiju
Bože, včerejšek se nevyved. Piju čaj s medem. Musím, nechci být nemocná do lyžáku. Mám krámy. Furt je tu přede mnou nějaký cukroví. Čokoláda. To se pak vůbec nedaří. Víte co? Svatá škola. Mám svůj režim a všecko ... to o víkendu není. Sere mě, že nemůžu na spinning. Ani přes švihadlo nemůžu, páč dole je zima, to by nebylo fajn.

Snídaně: 250g brokolice, 1 dávka L. 65+10kcal
Svačina: grep 55kcal
Oběd: rajská, knedlíky, maso, maso fuj - 500kcal
Večeře: brokolicové placky 145kcal

Hříchy: bohužel hafo čaje s medem :/

DOHROMADY KCAL: 775 + med

Pohyb: ...

No jako fajn, až na ten med, to je děs, ale čím dřív to vyležím a všecko, tím dřív budu moc zapojit aktivitu atd.

18/01/09

18. ledna 2009 v 10:48 | BeeFree |  Tak žiju
Ze včerejších orgií se mi zvědá žaludek, jak jsem mohla takhle žrát?? Mám půl kila nahoře, ale doufám, že je to jen váha jídla, vím, že za den se nedá přibrat půl kila na tucích. Ale i tak, trošku mě to štve. Na dnešek jsem plánovala spinning, ale škrábě mě v krku a nechci pokoušet zdraví, když za týden jedu na lyžák. Bohužel. Ale zaposiluju si.
Líbí se vám nový design? Je takový jednoduchý, ale nějak tak jsem to chtěla.
Držte se! Jo a poradíte mi jak na ten kalkulátor váhy? Jak se tam ukazuje kolik jste shodily a tak ... ?

Snídaně: půl hlávky pekingského zelí, bílý jogurt, 1 dávka L. 45+55+10kcal
Oběd: zeleninová polévka, kuřecí roláda, rýže - doma, tučně vařené, radši odhad na takových 800kcal
Svačina: dojím salát ze snídaně, bylo ho hafo
Večeře: půlka tvarohu 90kcal

Hříchy: ... no snad po včerejšku odolám!!!

DOHROMADY KCAL: 1000

Pohyb: no snad se donutím do toho posilka, alespoň na půl hoďky + cca 20 minutek rozehřátí na rotopedu

Jak se daří vám?17/01/09

17. ledna 2009 v 11:05 | BeeFree |  Tak žiju
Ahojky, dnes ani nebudu zapisovat, co jím, je to největší hrůza. Hnus. A to je teprve 11 hodin, čeká mě domácí přetučněný oběd a pak jedeme na tu oslavu. Bože bože. Ale nesmím to vzdát!!! Pořád lepší třeba dva kousky cukroví než 5, snad rozumíte. Zítra se musím polepšit. A bude spinning, přece tu hodinu dřiny nezajím. Mějte se!!

16/01/09

16. ledna 2009 v 15:39 | BeeFree |  Tak žiju
Uuu, sem hrdá, včera jsme byla v aerobiku, výkon, no! :D

Snídaně: půlka tm. rohlíku, 150g rajče, 1 dávka Lepicol 80+35+10kcal
Svačina: druhá půlka tm. roh., 1 pl. tvrd. sýru, peking. zelí 80+50+...kcal
Oběd: sojové maso - bonavita 20 kostiček, 5 lžic kečupu, peking. zelí 65+50+45kcal
Svačina: viz. hříchy
Večeře: 250g od. tvarohu, 1 dávka Lepicol 175+10kcal

Hříchy: 2 kostičky čoko. na vaření, 1 pims 35+35+40kcal (ale nelituju)

DOHROMADY KCAL: 710

Pohyb: ... (možná se donutím)

Hodnocení: Jsem spokojená, možná si ještě něco dám. Hříchu nelituju, pošmákal jsem si :D a vlezla jsem se bohatě do mých počtů. Takže OK.

TIP: Holky, kupujte pekingský zelí! :D Je levný a hlávka co má 740g (ta moje), má jen 90kcal!! Je velká, jenom půlka se dá rozdělit jako příloha do celého dne, 45 krásných kalorií! A hlad není!! A zdravý!! Jenom pozor na nadýmání ...

Vykecávka: Holky, nevíte, kde sehnat takový nějaký vyšší boty za trochu nižší cenu? :D Díky moc!!!

15/01/09

15. ledna 2009 v 17:28 | BeeFree |  Tak žiju
Holky - včera jsem to posrala. Vy my tak krásně hodnotíte jídelníček a já to večer dokoním!! Měla jsem hafo lupínek. Asi 5 hrstí. :(( Na váze se to neprojevilo ... ale i tak, brzdí mě to!!! Mohl to být fajný den!! A pokazila jsem to. A ještě si tím, že to je navečer brzdím metabolismus. Jsme blbá no. Díky moc všem co sem chodí!!! Strašně mi pomáháte!!! :**

Snídaně: půlka tm. rohlíku, 1 dávka Lepicol 80+10kcal
Svačina: druhá půlka tm. roh., 1 pl. tvrd. sýru, jablko 190g 75+50+95kcal
Oběd: mexická tortila, piškotový řez 410+90kcal
Svačina: křehký plátek potřený drceným tuňákem 25+20?kcal
Večeře: 250g od. tvarohu, 1 dávka Lepicol 175+10kcal

DOHROMADY KCAL: 1040

Hříchy: ...

Pohyb: 3/4 hodiny aerobik, půl hodiny posilování, cool down (prostě jsem byla na aerobiku)

Hodnocení: Uff, snad aerobik dodržím (ale jo, už jsem sbalená, tak to už nevzdám). A psali jsme z M a já měla hlad. Už už jsem měla nutkání dát si něco z automatu, nějakou tyčinku, ale vydržela jsem. Ale kručelo mi v břiše u té písemky no ... :/.


14/01/09

14. ledna 2009 v 14:35 | BeeFree |  Tak žiju
Blíží se den, kdy pojedu nakupovat nové hadry a já zatím na váze neklesám, jakto? Vždyť to docela držím. Jakože, víte - klesám, ale pomalinku!!!! Já chci víc!! Není to na mě vidět vůůbec!!

Snídaně: půlka grah. rohlíku, 1 dávka Lepicol 75+10kcal
Svačina: druhá půlka gr. roh., 1 pl. tvrd. sýru 75+50kcal
Oběd: brokolicové nugety, brambory - 3/4 školní porce 500kcal (byla k tomu ještě tatarka, ale tu jsem odmítla, to by ty kalorie skáááákaly jak pominutý, i tak to bylo možná víc než pět set)
Večeře: 180g tuňák ve vlastní šťávě , 1 dávka Lepicol 185+10kcal

DOHROMADY KCAL: 905 + krém

Hříchy: 2 LŽIČKY MÁSLOVÉHO KRÉMU DO DORTU!!

Pohyb: kurva!!

Hodnocení: Achjo, ten pohyb můj, to je fakt hrůza. Měla bych denně udělat aspoň 200 sklapovaček + hyperextenzi + něco na stehna!! Na co mi bude hubnout a být povisilá!! Jsem fakt dement!!
Jinak ten dort o kterém jsem psala včera je pro babičku, takže není na doma, ale to znamené BABIČINU OSLAVU!! Ach néé! Furt nějaký oslavy, nesnáším leden!!!13/01/09

13. ledna 2009 v 16:26 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: půl sýrového croissanta, 1 dávka Lepicol ...+10kcal
Svačina: druhá půlka s. cro., bílý jogurt 280+55kcal
Oběd: lososové placky, br. kaše - půl školní porce 500kcal
Večeře: sojové maso - bonavita 30 kostiček, 5 lžic kečupu, 1 dávka Lepicol 95+50+10kcal

DOHROMADY KCAL: 1000

Hříchy: Hmmm, tak jsem si to pokazila, hříchy byly, sice nevelké ale: jeden větší kous do sýrového cro, trocha lupínek. Achbože ty lupínky, proč tam jsou?? Aaa... ale furt dobrý. Lepší než se přežrat toho!

Pohyb: ostrou chůzí na sněhu přes půl vesnice a zpět

Hodnocení: Chůze - ehm, k tetě, pro formu na !dort! Bž!! Matka chce zas cosi píct!!! To není normááální!!! Ale aspoň jsem se prošla, ta půlhodinka mě rozproudila. Ale víte co? Nedokážu se donutit jít do aerobiku, kdysi to byla moje vášeň, cvičila jsem 6 hodin týdně a neměla jsem dost a teď ... nebaví mě to!! Já celkově pohyb moc nemusím, to je moje VELKÝ MÍNUS. Jinak ta večeře - to množství asi nesním, rozdělím si to, nebo prostě nic, ale spočítala jsem to aby to bylo na těch 1000kcal, nevím, z rozmaru jsem to tam chtěla mít :D. A jak se daří vám? Mrknu na blogy, co mě navštěvují.
Takový zadeček mít nikdy nebudu, moje široké boky mi to nedovolí ... ale i tak mě to motivuje!!

12/01/09

11. ledna 2009 v 21:38 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: půlka banánu, 1 dávka Lepicol ...+10kcal
Svačina: půlka ovesnýho rohlíku, 1 pl. tvrd. sýru, druhá půlka banánu ...+50+175kcal
Oběd: nešla jsem na oběd, MW minute, oplatek (takový ten tenký), rohlík, jogurt bílý - dohromady 500kcal
Večeře: houbová polévka na zalítí, druhá půlka ovesného rohlíku, 1 dávka Lepicol 55+200+10kcal

DOHROMADY KCAL: 1000

Hříchy:...

Pohyb: hmm nic

Hodnocení: No, oběd jsem přenechala kamarádce, místo toho vidíte jak 500kcal dopadlo. Ale pořád je to 500kcal, pochutnala jsem si, nelituju. Lepší než svíčková, nemusím ji. Jinak zatím nehřeším. Há, jsem doma půl hodiny. Nevaaa. Snad to výjde. Jsem docela spokojená.

11/01/09

11. ledna 2009 v 10:46 | BeeFree |  Tak žiju
Ufff, včerejší fó pá se naštěstí na váze neprojevilo, i tak se budu dnes hlídat. Ještě ráno jsem to cítila v žaludku.

AKTUALIZACE: 21:10 - nakonec trošinku jinak to dopadlo, ale i tak jsem spokojená. Před spinnem jsem měla hlad, takže tvaroh celý, a večer jogurt jen 55kcal. No a hrst lupínek. Ale černé svědomí nemám. Hold ten pohyb je fajn když je.

Snídaně: 1 pl. p-ž chleba, 1 pl. tvr. sýru, 1 dávka Lepicol 80+50+10kcal
Svačina: o víkendu nesvačím
Oběd: malý šufánek zeleninové polévky, sojové maso "na můj způsob" :D, brambory, červené zelí steril. odhad na 500kcal
Svačina: tvaroh od. 210kcal
Večeře: jogurt bílý, 1 dávka Lepicol 55+10kcal

DOHROMADY KCAL: 915 + hrst cornfl.

Hříchy: hrst cornflakesů - není mi to ani líto, spíš mi vadí, že to neumím spočítat, nevíte, kolik tak může mít hrst cornfl. KCAL? :) hi.

Pohyb: na lačno 10 minut švihadlo, večer spinnning

Hodnocení: Pokud dneska vydržím nehřešit, tak jsem jednička!! :)

Vykecávka: Jinak včera v TESCU jsem si koupila polévku na zalití, inspired by Mimi :*, ale taky jakýsi FIT čaj, je od značky Tesco, byl levný, obsahuje guaranu a inulin. Dole si můžete přečíst, k čemu je to dobré. Jinak je docela dobrý a když mám chuť ho osladit, tak buď um. sladidlem nebo sirupem light. Ostatně tak sladím všechny čaje.

Guarana - stimulant centrálního nervového systému. Projevuje se odstraněním psychické a fyzické únavy, zlepšením mentálních funkcí, zvýšením výkonu organismu, chuti do cvičení. Guarana působí podobně jako kofein, ale s výraznějším a šetrnějším účinkem.

Inulin - ve střevě se chová jako rozpustná vláknina. Po rozštěpení bakteriálními enzymy je inulin zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie, má prebiotický efekt

10/01/09

10. ledna 2009 v 13:16 | BeeFree |  Tak žiju
Včera jsem to večer posrala!! Snědla jsem hafo bompar a tři mističky cornflakesů ... achjo!

Snídaně: 2 pl. p-ž chleba, 1 pl. tv. sýra, 1 dávka Lepicol 160+50+10kcal
Svačina: jedna bompara 20kcal
Oběd: zeleninová polévka, sojové maso, rýže, okurka steril, zelí červ. steril. - odhadem 600kcal Po obědě: čokoláda 3 kostičky (dovolila jsem si) 95kcal
Večeře: cottage, 1 dávka Lepicol 10+180kcal
Pak jsme šli na tu oslavu ... holky, ani se neptejte!! Děsnýýýýý!! Měla jsem hafo čokolády, arašídů,
pims piškoty a kompot!!! DěS!!!!!! Proč jsem tak neschopnááá.

DOHROMADY KCAL:1125+ bla bla bla hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza

Pohyb: žádný :/

Hodnocení: Hrůůůůza!!

09/01/09

9. ledna 2009 v 16:44 | BeeFree |  Tak žiju
Zpičený "přístup odepřen", musím ten článek psát znovu!!
Snídaně: 125g tvarohu odtuč., 1 dávka Lepicol 105+10kcal
Svačina1: tmavý rohlík, plátek zelí, 1 pl. tvr. sýra- první půlka porce
Svačina2: druhá půlka porce 170+10+50kcal
Svačina3: jablko menší 65kcal
Oběd i večeře: 1 litr gulášové polévky ze sáčku Vitana (bez př. glutamátu), 1 dávka Lepicol, 380+10kcal ... a jako vždy - doufám nic víc!!!

Hříchy: hrstička cornflakesů, pár kostiček ananasu - ani ne hřích, ale nevím kolik to je gramů, takže to neumím započítat ... hm, AKTUALIZACE: dala jsem si deci mléka polotuč. a jeden tavený nizkotučný sýr - tzn. 45+30

DOHROMADY KCAL: 800 + 75
Pohyb: achjo, ráda bych se donutila skákat přes švihadlo a něco k tomu ale moje vůle :( nic

HODNOCENÍ: Pohyb nepohyb mě sere!! Proč jsem tak líná?? Ale jídlo v pohodě docela. Ty polévky jsou fajn, mlžu si přesně spočítat, kolik jsem snědla. Hříchy snad nebudou žádné. Pátky v roce 2008 bývaly děsně nenažrané. Snad se mi podaří něco takového překonat.

Vykecávka: Jé, já se strašně těším na lyžák!! Budu jíst mini porce, pomalu, hodně povídat u jídla, a tím docílím, že jakmile se holky zvednou od stolu, zvednu se s nima i když nebudu mít dojedeno, sebou vezmu maximálně Bebečka a Gumídky, abych nebyla jak socka, ony určitě budou mít bonbóny a budou nabízet, vezmu si jen občas trošku a já jim budu nabízet hodně, ať to sní spíše za mě ty moje "laskominy". Jo a Bompari vezmu, jeden bonbón má 20kcal, aspoň, že to vím. Pohybu bude maximum. Tak snad to výjde.

08/01/09

8. ledna 2009 v 19:07 | BeeFree |  Tak žiju
Snídaně: tmavý rohlík, paprika, 1 pl. tv. sýra, 1 dávka Lepicol 170+25+50+10kcal
Svačina: půlka věcí ze snídaně, rozpůlila jsem si to, abych měla pocit, že víc jím
Svačina2: jablko menší 65kcal
Oběd: 1/2 porce sekaná pečeně, 1/4 porce brambor, zelový salát miska (šk. jídelna) - odhadem 500kcal
Večeře: 125g tvarohu, 1 dávka Lepicol, 85+10kcal
... a jako vždy - doufám nic víc!!!

DOHROMADY KCAL: 915

Pohyb: jenom shopping :/

HODNOCENÍ: S jídlem spokojenost!! Ale hlad nu! Ale je to kvůli minimu pohybu. Necvičím > nežeru, moje heslo!! No ale matka začla zase cosi píct, no je blbá?! Nevemu si!! A to míň jídla je taky trest za to, že jsem si včera večer dala ještě dva plátky ananasu, jak si můžu dovolit jíst tolik sacharidů navečer?? Jsem neschopnááááá! A hladná :( !!!

07/01/09

6. ledna 2009 v 19:25 | BeeFree |  Tak žiju
Hmmm ...
Snídaně: mandarinka, paprika, 1 pl. tv. sýra, 1 dávka Lepicol 85+30+50+10kcal
Svačina: kaiserka, 1 plátek tv. sýra 150+50kcal
Oběd: kuřecí řízek přírodní, dušená rýže, salát - maso jsem snědla všechno kvůli bílkovinám, rýže trošku, salát celý - odhadem 500kcal
Večeře: polévka ze sáčku hrachová 1litr, 1 dávka Lepicol, 240+10kcal
... a jako vždy - doufám nic víc!!!

DOHROMADY KCAL: 1125

Pohyb: nic!! kurva!!

HODNOCENÍ: No nic moc, ale pořád to není hrůza. Jak mám ve svých pravidlech, ve škole potřebuju pořád něco jíst, takže jsem zaměnila snídani za svačinu, prostě jsem to trošku přeházela, tím jsem ráno ušetřila čas a ve škole měla to potěšení jíst víc. No ale ten večer, chtěla jsem té polévky sníst polovinu, ale pak jsem to radši snědla celý, páč mi "utekla" a musela sem drhnout sporák, takjsem to dojedla a umyla, aby mamka nepoznala, že jsem něco vařila a pokazila. :D Ale ten ne/pohyb mě sere!!